Fennel UA
Що ви шукаєте?

Каркасна система Smartcube

Сучасні практичні системи зберігання

Каркасна система SMARTCUBE дозволяє створювати сучасні практичні системи зберігання та розширює дизайнерські можливості в облаштуванні житлових та громадських просторів.

Стелажі та відкриті полиці дуже популярні в сучасному інтерʼєрі: залишаючись практичною системою зберігання, вони виступають і в ролі декоративних обʼєктів, не захаращуючи простір, роблячи його візуально легшим та відкритим. Особливо актуальні стелажі у студійних та лофтових просторах, де за їх допомогою можна ділити приміщення на функціональні зони.

Універсальна система SMARTCUBE дозволяє моделювати безліч варіантів відкритих полиць, стелажів, підвісних обʼєктів та інших систем зберігання. Її можна вбудовувати в існуючі меблеві конструкції, використовувати окремо або у вигляді об'єднаних секцій.

Ядром системи SMARTCUBE є два профілю та два сполучні кути, з яких збираються односекційні однорівневі та багаторівневі прямокутні каркаси. Універсальність каркасів уможливлює розширення системи в різних напрямках. Як наповнення каркасів можна використовувати полиці товщиною 16 мм.

Завдяки елегантній формі профілю та класичному дизайну система SMARTCUBE чудово вписується в будь-який стиль інтерʼєру та може використовуватись як самостійна система зберігання або інтегруватися у функціональні модулі, наприклад у шафу чи кухонний острів.

система smartcube

система smartcube


Параметри
Ціна
від 100 UAH
до 267 UAH
Виробник
Часті запитання про Каркасна система Smartcube